ETKİNLİKLERİMİZ

ETKİNLİKLERİMİZ2019-05-23T14:43:05+03:00

Hayal Kutusu Sevindirmeye Devam Ediyor !

Ağustos, 2019|

Öğrencilerimiz 1 ay boyunca hayal kutusuna dileklerini attılar. Biz de onların hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçtik ! Bu ay hayali gerçekleşen öğrencilerimize hediyelerini verdik.  

İdeal’de 19 Mayıs Kutlamaları

Mayıs, 2019|

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı İdeal Özel Eğitim'de öğrencilerimizin çalışmaları ve etkinliklerle coşkuyla kutlandı !

“Akademik Başarı” Semineri

Mayıs, 2019|

İdeal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Şehit Er Çağlar Mengü İmam Hatip Lisesi'nde "Akademik Başarı" seminerimizle, velileri bilgilendirdik. Seminere yoğun bir katılım vardı. Bilgi paylaştıkça çoğalır !  

Geleneksel 7. Özel Eğitim Sınıfları Şenliği

Mayıs, 2019|

Maltepe İdealtepe 50. Yıl Parkında “Geleneksel 7. Özel Eğitim Sınıfları Şenliği” düzenlendi. 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Engelliler Haftası” münasebetiyle ilçemiz okullarında eğitim gören engelli öğrencilerimizin hatırlanması, sorunlarının daha yakından dile getirilmesi, çözüm yollarının aranması, ... Devamını Oku

İdeal Ailesi Mutfakta !

Mart, 2019|

Öğrencilerimiz kendi elleriyle hazırladıkları, pişirdikleri ve süsledikleri pankekleri afiyetle yediler :)  

Ahşap Boyama Etkinliği

Mart, 2019|

Öğrencilerimizle birlikte ahşap boyama etkinliğimizi gerçekleştirdik. Kendilerine ait kutuları farklı renklere boyadılar. Klasik müzik dinlerken gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte hem zihinlerini dinlendirdiler hem de eğlenceli anlar geçirdiler.

Güzin Dinçkök Ortaokulu “Çocuk İstismarı ve Çocukta Mahremiyet” Semineri

Mart, 2019|

İdeal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Veli Akademileri kapsamında verdiğimiz seminerlere devam ediyoruz. Güzin Dinçkök Ortaokulu’nda velilerimizle “Çocuk İstismarı ve Çocukta Mahremiyet” seminerimizde bir araya geldik. Velilerin yüksek katılımıyla gerçekleşen seminerimizde gerçekleştirdiğimiz drama etkinliği ... Devamını Oku